fazilet

Sağlık bilgileri

  • warning: Creating default object from empty value in /home/mecelle/domains/mecelle.com/public_html/fazilet/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'mec_fazilet.s.timestamp' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT u.uid, u.name, MAX(s.timestamp) AS timestamp FROM hayat_users u INNER JOIN hayat_sessions s ON u.uid = s.uid WHERE s.timestamp >= 1601431888 AND s.uid > 0 GROUP BY u.uid, u.name ORDER BY s.timestamp DESC LIMIT 0, 10 in /home/mecelle/domains/mecelle.com/public_html/fazilet/modules/user/user.module on line 811.

DETERJANIN ZARARLARI - HASTALIKLARI


Deterjanın Türkiye'de yolaçtığı zararlar ve hastalıklar konusunda yetkililerin basında yer alan açıklamalarından bazıları:

«Başta ABD olmak üzere İsveç, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi gelişmiş ülkelerde bizdeki deterjanlar kullanılmıyor. Bizim gibi bir kaç devlet ise hâlâ kullanıyor. Türkiye'de üretilen bütün deterjanlar sağlığa aykırıdır. Bunlar ne kadar durulanırsa durulansın, suda erimediği için cismin gözeneklerinde kalıyor ve çamaşırdan çıkmıyor. Bu kalıntılar, vücutta tahribat yaparak zararlı neticeler doğuruyor. Bunlar adamın tırnağının arasından bile vücuda girer. Yediğimiz yemeklerle bağırsaklara, oradan kana geçer. Ülsere ve daha bir çok hastalıklara sebep olur. Kadın ve erkeğin yumurtalıklarında birikerek kısırlığa bile yol açar. Bu teknolojinin değişmesi için çalışıyoruz.>>

İçeriği paylaş

sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar

Anket

Fazilet.org taki konuları nasıl değerlendiriyorsunuz: